صفحه ها
دسته
لينکستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 207807
تعداد نوشته ها : 193
تعداد نظرات : 7
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
پیش از این تصور می‌شد نسخه رایانه‌های شخصی بازی آلن ویک در پی انتشار نسخه ایکس‌باکس360 تأیید و با فاصله چند ماه پس از آن منتشر خواهد شد، اما مایکروسافت امروز در تماس با خبرگزاری‌های وی‌جی247 و استراتژی‌اینفورمر ازلغو پروژه ساخت و توسعه نسخه رایانه‌های شخصی خبر داد تا بار دیگر جمعیت میلیونی بازی‌کننده‌های پی‌سی با خبری ناخوشایند مواجه شوند.

در بیانیه مایکروسافت در خصوص لغو نسخه رایانه‌های شخصی آمده است: «بعضی ازعناوین ذاتاً برای رایانه‌های شخصی ساخته شده‌اند و برخی دیگر مناسب برای اتاق نشیمن و تلویزیون‌های بسیار بزرگ (عناوین کنسولی). ما سرانجام به این نتیجه رسیدیم که بهترین راه برای تجربه بازی آلن ویک از طریق کنسول ایکس‌باکس360 خواهد بود، از این‌رو تمام برنامه‌های خود را بر روی ساخت اینبازی برای این پلت‌فرم، متمرکز کردیم.

مایکروسافت و استودیو رمدی، هر دو سابقه‌ای طولانی در خلق عناوین رایانه‌های شخصی دارند. هدف از این تصمیم تطبیق این بازی خاص با پلت‌فرم مناسب بود.» شب گذشته در جریان همایش X10 مایکروسافت، مسئولان این کمپانی هجدهم مه سال جاری میلادی (28 اردیبهشت 1389) را به‌ عنوان تاریخ انتشار نسخه آمریکای‌ شمالی آلن ویک، معرفی کردند. نسخه‌ اروپایی بازی نیز سه روز بعد در تاریخ بیست‌ویکم مه (31 اردیبهشت 1389) منتشر خواهد شد.
پنج شنبه شانزدهم 2 1389
X